Nazwa użytkownikaHasłoZapamiętaj mnieRejestracjaReset hasła

Zobacz temat
 Drukuj temat
Sprawdzi się agresywny but z soulplejtami + szyna do urban skateingu ?
takpoprostu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2017 04:10
Użytkownik

Data rejestracji: 13.10.13

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Całą młodość spędziłem na rolkach... Jeździłem agresywnie tak więc katowałem za młodego poręcze, jeździłem po dachach garaży osiedlowych a rampa w skateparku to mój drugi dom był. Jednak w wieku 19 lat nabyłem poważnej kontuzji (jazda bez kasku jest zła) - Skończyło się na tym że sprzedałem rolki.

3 lata temu stwierdziłem że WRACAM! Kupiłem USD Classic Throne 80. Ciężko było się w tym sprzęcie odnaleźć... Rolki dotarły i pojechałem tym razem już w kasku na skatepark i co ? Bałem się wskoczyć na rurkę 30cm od ziemi... Nie mogłem się przełamać - ciężko było mi utrzymać na rurce równowagę, jedynie zwykłe fronsajdy rojale czy też soule jakoś wchodziły... Ale to już nie ten skill... Tak więc po kilku miesiącach stwierdziłem że jestem już za stary i nie da rady wrócić po tylu latach do tamtych umiejętności, więc sprzedałem USDki.

Jednak coś mi nie daje spokoju i znów chce wrócić ale tym razem spróbować w freerajdzie ( urban skate ?)

Chciałbym w razie co zachować soulplate'y ale wczepić w nie jakąś lekką aluminiową szynę 4x80mm... Czy to się sprawdzi ? Widziałem że ogólnie rolki do frirajdu sa raczej wąskie bez półek... Czy ten półki mogą przeszkadzać ?

k0gut
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2017 16:08
Użytkownik

Data rejestracji: 07.08.17

Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Do urbana w systemie UFS mozesz brac:
- RB Fusion i kupić plejty
- RB Solo z plejtami i kupić szynę alu UFS
- jakikolwiek but agresywny i kupić szynę UFS

Aktualnie jeżdże na K2 Unnatural po mieście z szyną aluminiową i jest kapitalnie. Sprawdzi się to dobrze.

Przeskocz do forum: